א ו פ י ר   פ ר י ג ת
מחבר תשבצים
ק ו ר ו ת   ח י י ם

קורות החיים של אופיר פריגת


אופיר פריגת נולד בתחילת שנת 1986. למד ברמת-גן וסיים בית-ספר תיכון עיוני במגמה הביולוגית. כיום אופיר לומד קורסים בהיי-טק לקראת עבודה במקצוע.

במהלך השנים רכש אופיר מומחיות בנושאים שונים, הרבה תודות לזיכרון המעולה שלו. אופיר מהווה אנציקלופדיה חיה של יֶדע בספורט ובייחוד בכדורגל ישראלי ועולמי. במקביל צובר אופיר ללא הרף כמות עצומה של מידע על סרטים ושחקני קולנוע. בעקבות צפייה של שעות רבות בטלוויזיה בכל יום, הכיר אופיר את כל תוכניות ערוצי הילדים למיניהם. מומחיות זו היוותה עבור ברי את בסיס המידע לכתיבת הסדרה אק.טי.וי המתרחשת באולפן טלוויזיה לגיל הנעורים.

מומחיות מיוחדת של אופיר היא חיבור תשבצים. במקביל ללימודיו חיבר אופיר תשבצים באופן מקצועי. אופיר החל את השיבוץ כשחיבר במשך שלוש שנים תשבצים, תשחצים וחידות לעיתון ערוץ הילדים שהתבססו על גיבורי ומנחי התוכניות בערוץ הילדים. בהמשך חיבר אופיר תשבצים לעיתון המולטימדיה צ'וּפִּי . לאחר מכן חיבר אופיר תשבצים ליומן התלמיד של  זבנג ולחוברות הקומיקס של  זבנג על דמויות מהקומיקס של אורי פינק. כמו כן חיבר אופיר במשך שנתיים תשבצים וחידות למדור מקומונוער של גליונות המקומון ברמת-גן, גבעתיים, פתח-תקוה ותל-אביב.

בשנת 2012 הוציא אופיר לאור בהוצאת דני ספרים שש חוברות תשבצים לגיל בית-הספר היסודי בשם "תשבצים ונהנים".

היכולות של אופיר לשבץ תשבצים על נושא מסוים באו לידי ביטוי בחיבור התשבץ על הדמויות מהספרים לגיל הנעורים של ברי פריגת.

תשבצים ונהנים של אופיר פריגת

דוגמאות תשבצים של אופיר פריגת

©

ברי פריגת

קורות חיים

ספרים לגיל הנעורים

ספרים למבוגרים

סיפורים קצרים

תשבצים

מפגשי סופר

צור/צרי קשר


א ו פ י ר   פ ר י ג ת ,    ה א ח י י נ י ת    נ ו ע ם   ו ה כ ל ב ה   ש ב י ט

התמונה צולמה בשנת 2005   

תמונה של אופיר, נועם והכלבה שביט